Reolink | Smart 4K UHD Wi-Fi 6 Security Camera with Color Night Vision | W430 | Bullet | 8 MP | 2.7-13.5mm | MicroSD, max. 256 G
- TootjadReolink
- Mudel: WC811WAB4K03
- Saadavus: 5
-
149€
Reolink | Smart 4K UHD Wi-Fi 6 Security Camera with Color Night Vision | W430 | Bullet | 8 MP | 2.7-13.5mm | MicroSD, max. 256 GB
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 245.00 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross weight | 1.74 kg |
| Gross width (mm) | 187 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Keretüüp | Bullet |
| Mälupesad | MicroSD, max. 256 GB |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 1.54 kg |
| Objektiivi tüüp | 2.7-13.5mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 302 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | Smart 4K UHD Wi-Fi 6 Security Camera with Color Night Vision |
| Producer product name | W430 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.005726875 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





